Fotokonkurss

Vairāki jaunieši 2020. gada vasarā COVID-19 pandēmijas dēļ palika Rīgā. Ir laiks paskatīties uz savu pilsētu no pavisam cita skatu punkta. 

Mēs piedāvājam visiem Rīgas jauniešiem līdz 25 gadiem piedalīties fotokonkursā, kura gaitā dalībnieki fotografēs Rīgas pilsētas vietas, atkāpjoties no tradicionālajām Rīgas ainām. Darbus novērtēs kompetentā žūrija no fotomāksliniekiem, kuri dos arī atgriezenisko saiti par iesniegtajiem darbiem. Labākie darbi tiks izdoti pastkaršu formā, kā arī projekta noslēgumā tiks organizēta fotokonkursa darbu izstāde.  

Līdz augustam tiks organizētas divas fotogrāfijas darbnīcas potenciālajiem konkursa dalībniekiem (informācija par darbnīcām tiks paziņota šajā lapā. Viens no tematiem būs fotografēšana ar  viedierīcem, lai  fototehnikas trūkums nebūtu šķērslis dalībai konkursā). 

Katrs dalībnieks var nosūtīt uz konkursu ne vairāk ka 6 fotogrāfijas (ne vairāk, ka viena fotogrāfija katrā tēmā). Lūdzam sūtīt konkursa darbus un aizpildīto konkursa anketu (saite: https://kid.lv/wp-content/uploads/2020/07/Dalibas_anketa_fotokonkurss.doc ) līdz 2020. g. 10. augustam  plkst. 23:59 uz e-pastu [email protected]

Uzvarētāji tiks apbalvoti ar grāmatām. Labākie dalībnieku darbi tiks izstādīti vienā no pieejamām vietām (K.I.D. jauniešu centrs Gogoļa ielā 10, jauniešu centrā „Kaņieris” vai citur) un izdoti arī pastkaršu formā. Vienlaicīgi darbi tiks publicēti www.kid.lv vietnē. 

Konkursam mēs piedāvājam 6 tēmas:

– «Mana mīļākā vieta Rīgā». 

– «Rīga. Neparastais skatu punkts» 

– «Neticami, bet tā ir Rīga»

– «Mana rajona dvēsele» 

– «Žēl, ka šo vietu Rīgā nepazīst!»

– «Mana Rīga – tā ir …»

Fotokonkursa nolikums