OrienTalka

Organizācija KID aicina jauniešus piedalīties sporta un izzinošā spēlē OrienTalka.

Kas tas ir? Tā ir klasiskā foto orientēšanās spēle pilsētā, kas ir apvienota ar talku!

Kā tas ir? Dalībnieki no 13 līdz 25 gadiem vecumā reģistrējas spēlei komandās pa 3-4 cilvēkiem vai individuāli, bez komandas. Starta vietā organizatori iedod Rīgas apkaimes karti ar atzīmētām lokācijām, lapu ar fotogrāfijām, atbilžu lapu un palīgmateriālus. Komandu uzdevums: 2 stundu laikā apmeklēt pēc iespējas vairāk lokācijas, pareizi atzīmēt kurai lokācijai pieder kura fotogrāfija un pa ceļam savākt nepareizi utilizētus atkritumus (kas neatrodas konteineros, utml.). Komandas var pārvietoties tikai ar kājām un tikai kopā ar saviem komandas biedriem. Par pareizajām atbildēm un par pareizi sašķirotiem atkritumiem komandas saņem punktus. Spēles laikā organizatori pastāstīs par atkritumu šķirošanas noteikumiem un instrukcijām. Komandas ar vislielāko punktu skaitu saņems pārsteiguma balvas.

Dalība spēlē ir bezmaksas. Projekts tiek īstenots ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu projekta «Atmoda – dzīve pēc pandēmijas» ietvaros.

Kad? 11.augustā, sākums 18:00. Pasākums tiek plānots aptuveni 3 – 3.5 stundu garumā.

Kur? Starta vieta un orientēšanās tiek plānotas Āgenskalna, Torņakalna apkaimju teritorijās. Precīzas koordinātes un pasākuma detaļas tiks nosūtītas komandām uz epastu pēc reģistrācijas.

REĢISTRĀCIJA spēlei – līdz 7.augusta beigām (saitē: https://forms.gle/uhGjFGhFYQPLaKXF8 )